Szukaj

O MNIE

Witajcie, 

Bardzo potrzebowałam aby w jakiś dostępny sposób wytłumaczyć moim klientom jak prawidłowo wykonać inwentaryzację. 

Opowiadałam, pokazywałam przykłady, zdjęcia - mało kto potrafił to wszystko zapamiętać i przypomnieć sobie podczas pomiarów na miejscu. 

Zazwyczaj kończyło się to tak, że brakowało mi wysokości pomieszczeń lub odległości okna od ściany i zmuszeni byli wrócić i uzupełnić pomiary. 

Moimi klientami są przeważnie osoby zlecające mi projekty wnętrz online, czyli takie, które wykonuję zdalnie i nie mam możliwości wykonać inwentaryzacji samodzielnie. Klient musi podesłać mi dobrze wykonana inwentaryzację - od tego będzie zależała dokładność projektu, gdyż na tej bazie zaprojektuję całe wnętrze. 

Udało mi się zawrzeć w tym ebooku wszystkie najważniejsze informacje i w dostępny sposób przeprowadzić całą inwentaryzację. 

Jestem architektem, a właściwie architektem wnętrz. Projektuję już ponad 15 lat, prowadzę własne biuro DCODE w Łodzi, inwestuję w nieruchomości i udzielam się na wydarzeniach związanych z nieruchomościami. 

Wykonuję przeważnie projekty online mieszkań na flipa, na wynajem, dzielę na kawalerki, mikroapartamenty. Mam też lokalnie ekipę, z którą realizujemy wnętrza prywatne. 

Gdybyś był zainteresowany współpracą, projektem lub miał inne pytania, pisz lub dzwoń do mnie. 

Emilia

Dane firmy:
DCODE Emilia Krysińska Projektowanie Wnętrz i Architektura
ul. Przyszkole 2 lok.7 93-549 Łódź
tel. do biura (8:00 - 16:00) 786-084-388
e-mail: dcode@dcode.com.pl
NIP: 947-189-00-73, REGON: 364648963

mgr inż. arch. Emilia Krysińska
tel. 602-193-384
e-mail: dcode@dcode.com.pl